Instalace a montáže

Instalace a montáže

Provádíme montáže VHF, UHF a MB antén a anténních systémů včetně zpracování kompletní projektové dokumentace a vyřízení potřebných povolení u Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ). Současně jsme schopni realizovat montáže ocelových konstrukcí, menších sloupků, stožárů i telekomunikačních věží a to jak stacionárních, tak i mobilních (dočasných).

Profesionálně provedeme montáž základnové radiostanice na Váš dispečink nebo vozidlové radiostanice do jakéhokoliv dopravního prostředku.

U všech našich realizací spolupracujeme s ČTÚ (Českým telekomunikačním úřadem).

Pistenbully 600 - radiostanice

Spolupracujeme s mnoha skiareály nejen v Krkonoších

Provádíme montáže vozidlových a dispečerských (základnových) radiostanic, včetně montáže antén do všech typů roleb, skútrů a dalších  užitečných zimních pomocníků.
Kompletně vybavujeme dispečerská střediska skiareálů. Nabízíme možnost využití naší radiokomunikační sítě.

 

Radiokomunikační technologie pro hasičské sboryZajišťujeme radiokomunikační technologie hasičským sborům v rámci HZS Královéhradeckého kraje

Provádíme montáže vozidlových a dispečerských (základnových) radiostanic, včetně montáže antén do všech typů hasičských vozidel. Kompletně vybavujeme dispečerská střediska. Nabízíme možnost využití naší radiokomunikační sítě.

 

Povodí Labe - radiokomunikaceSpolupracujeme se státním podnikem Povodí LABE

Provádíme montáže lodních a dispečerských (základnových) radiostanic, včetně montáže antén do všech typů remorkérů a nákladních lodí. Kompletně vybavujeme dispečerská střediska. Nabízíme možnost využití naší radiokomunikační sítě. 

 

FN a ZZS - radiokomunikace Spolupracujeme s Fakultní nemocnicí Hradec Králové a se ZZS HK

Zajištujeme kompletní servisní a poradenskou činnost. Řešíme technické potřeby a podílíme se na rozvoji a inovaci sítí těchto státních institucí.
Řešíme integraci externích složek spolupracujících s těmito institucemi.

 

Pro více informací kontaktujte naše techniky:

Luboš Vodička

+420 603 333 777
vodickal@radioking.cz

Ing. Michal Němec

 +420 737 442 211
 nemecm@radioking.cz