Kontakty

Půjčovna Digitálních Radiostanic

Půjčovna radiostanic » Půjčovna Digitálních Radiostanic

Zákazníci, kteří potřebují jednorázově zajistit mobilní komunikaci svých pracovníků při pořádání kulturních, společenských, sportovních či jiných akcí, mohou využít našich služeb.

Půjčujeme i Digitální Radiostanice MOTOROLA MOTOTRBO DP1400.pdf PDF

Pro vážné zájemce o koupi digitálních radiostanic nabízíme zapůjčení na test digitálního provozu ZDARMA. Pro booking půjčovny pište na email : rking@radioking.cz

Naši pracovníci jsou připraveni Vám poskytnout odbornou pomoc při návrhu spojení, případně při jeho zajištění. Nedílnou součástí zápůjčky radiostanic je i jejich naprogramování, a to zdarma přesně pro Vaše účely.

Radiostanice MOTOROLA MOTOTRBO DP1400 je nejdostupnější odolná digitální radiostanice MOTOROLA  na trhu. Nabízí veškeré výhody nejmodernějších digitálních technologií - vynikající zvuk, skvělé pokrytí a delší životnost baterie. Tato radiostanice je plně kompatibilní s příslušenstvím k radiostanicím MOTOROLA CP.

Radiostanici MOTOROLA MOTOTRBO DP1400 lze používat jak v digitálním, tak i analogovém režimu.

Standardní balení radiostanice DP1400: nabíjecí NiMH 1400 mAh baterie, stolní nabíječ, anténa, klip na opasek, návod k obsluze, záruka 24 měsíců.


PARAMETRY K RADIOSTANICI / vysílačce / v PŘILOŽENÉM SOUBORU *.PDF

PDF  DP1400 Specifikace PDFDM1400 Příslušenství PDFKatalog Motorola_Mototrbo


Základní ovládací a funkční prvky radiostanice Motorola DP1400:

  • 16 kanálů.
  • 2 programovatelná tlačítka pro snadné použití a zvýšení efektivity obsluhy.
  • Tří-barevný indikátor LED pro jasnou vizuální zpětnou vazbu o provozním stavu rádia.
  • Programovatelné tísňové tlačítko. Sofistikovaná tísňová volání.
  • Identifikace volajícího (PTT ID) pomáhá zvýšit efektivitu komunikace a systémovou disciplínu.
  • VOX schopnosti. Lone Worker (funkce osamělý pracovník).
  • Hlasové oznámení změny kanálů a aktivace funkcí.
  • IP54 pomáhá zajistit nepřerušený provoz v těžkých pracovních podmínkách

Kromě zapůjčení radiostanic pro přímou komunikaci Vám můžeme nabídnout i zapůjčení mobilního převaděče včetně provedení zkoušek spojení a vyřízení legislativních požadavků souvisejících s provozem dočasné rádiové sítě. Ve vybraných lokalitách Vám můžeme nabídnout provoz radiostanic přes veřejné radiokomunikační převaděče, které zajišťují pokrytí požadovaného území.

POJĎTE S NÁMI ZAŽÍT RADIOKOMUNIKAČNÍ BUDOUCNOST S RADIOSTANICEMI MOTOROLA MOTOTRBO DIGITAL :

V poslední době dochází k velkému rozmachu v digitalizaci radiokomunikačních sítí. MOTOROLA je i v tomto oboru už dlouhá léta jedničkou na trhu. Dnes Vám nabízíme s použitím digitálních radiostanic plně kompatibilní řešení ve spojení s Vašimi stávajícími radiostanicemi analogovými (rdst. řad CP,CM,P,GP,GM) a až příjde čas, tak přechod na kompletní digitální řešení. Kupte si dnes za akční ceny v našem eshopu cenově dostupné radiostanice digitální a během několika let v provozu analogovém můžete postupně bez větších nákladů přejít na režim plně digitální. Plná digitalizace Vašeho provozu již dnes není také problémem. Navíc můžete u nás zdarma v královehradeckém regionu vyzkoušet plný digitální provoz přes Převaděč MOTOROLA DR 3000 UHF 25-45W ,který je zapojen do anténního systému na Černé hoře.

potadlo.abz.cz