Kontakty

Objednávka aplikace AutaNaWebu

GPS - GSM aplikace » GPS produkty | ceník

Cena s DPH / price with VAT:
7.01Eur
190.30
Cena bez DPH:157.3(DPH 21%)
dostupnost produktu : i - hned

 

 

 

 

 


PROVOZNÍ NÁKLADY


Za jedno vozidlo je účtováno 199,- Kč / měsíc s DPH, cena platná pro ČR. V této ceně jsou zahrnuty veškeré datové přenosy a mapové podklady s detailem do ulic, včetně pravidelné aktualizace.


Za jedno vozidlo, které cestuje i mimo republiku a využívá ROAMING je účtováno 361,- Kč / měsíc s DPH. V této ceně jsou zahrnuty veškeré datové přenosy a mapové podklady s detailem do ulic, včetně pravidelné aktualizace.www.AutaNaWebu.cz je cenově zajímavá internetová aplikace poskytující komplexní řešení při správě Vašeho vozového parku v reálném čase pomocí GPS a GPRS. Dále pak aplikace slouží i jako on-line rozhraní pro ruční Trackery Teltonika GH1202 a GH3000. Součástí on-line aplikace jsou GoogleMaps, Teleatlas-RuptelaMaps, OpenStreatMap. Mimo jiné tato aplikace take umožňuje správu vozů spojenou s optimalizací jejich provozu a automatické vedení elektronické knihy jízd.

 

Více informací naleznete ZDE


 

DEMO TEST On-line ROZHRANÍ ZDE . TESTOVACÍ ÚDAJE : Name : radioking , Password : king1220

 

DO APLIKACE SE LZE PŘIHLÁSIT Z JAKÉHOKOLIV POČÍTAČE PŘIPOJENÉHO K INTERNETU.

 


 

Součástí testu je software se základní knihou jízd, který je standartně dodáván k zařízení zdarma. Kniha jízd /autoplán2012/ určená ke kompletní správě vozového parku je dodávána jako doplňkový software za velmi příznivé ceny. 

Kniha jízd Autoplan je volitelná. Cena autoplánu se odvíjí od počtu vozidel / licencí / .

WEBOVÁ KALKULAČKA CENY KNIHY JÍZD / AutoPlanu 2012 / - klikni zde

 


potadlo.abz.cz