Kontakty

Garmin GPSMAP 720s bez sondy

na vyžádání
dostupnost produktu : 3 - 5 dní

Garmin GPSMAP 720s bez sondy

Mapový námořní navigační plotter s 2frekvenčním sonarem a 7" (17,8 cm) dotykovým displejem. Navigace podporuje nové generace námořních map formátu BlueChart G2 Vision s automatickým výpočtem trasy po mořské hladině. Nejmenší mapový plotter s možností rozšíření.

 

Ve spojení s podrobnými námořními mapami BlueChart G2 Vision je navigace GPSMAP 720s schopna zobrazit podrobné námořní mapy v klasickém zobrazení (půdorys), v 3D pohledu z ptačí perspektivy, 3D podvodního pohledu okem ryby či v rybářském náhledu bez námořních navigačních znaků s podrobně vykreslenými hloubnicemi. Nad podrobnými mapami dokáže GPSMAP 720s nabídnout funkci automatické navigace, kdy je na základě zadané bezpečné hloubky a výšky lodi schopna po moři automaticky navrhnout trasu do cíle vedoucí mimo nebezpečná místa. V režimu automaticky navržené trasy ale není možné z bezpečnostních důvodů přístroj propojit s autopilotem.Garmin GPSMAP 720s je odolný na ponoření do vody o hloubce 1 metr po dobu 30 minut (splňuje normu odolnosti IPX7). Standardní součástí dodávky je držák/konzole pro upevnění přístroje na palubní desku a napájecí/datový kabel s volnými vodiči. Navigace využívá vestavěnou vysocecitlivou GPS anténu s možností připojení externí GPS antény pomocí standardního BNC anténního konektoru. Přístroj je případně možné vestavět přímo do palubní desky, balení pro tento účel obsahuje vyřezávací masku a úchytné šroubky.

Model GPSMAP 720s je kombinací mapového plotteru se sonarem displej je možné rozdělit na kombinaci mapy se sonarem, případně zobrazit samostatnou sonarovou nebo mapovou stránku. GPSMAP 720s dokáže zaznamenat projetou trasu, včetně měřené hloubky pro případné následné vyhodnocení (např. mapování dna).Funkce přístroje GPSMAP 720s:
• Přístroj obsahuje základní mapu světa (zdrojem jsou družicové snímky).
• Podporuje podrobné námořní mapy edice BlueChart g2 Vision (mapy předehrané na SD kartách)
• Zobrazuje podrobné námořní mapy v klasickém zobrazení (půdorys), v 3D pohledu z ptačí perspektivy, 3D podvodního pohledu okem ryby či v rybářském náhledu bez námořních navigačních znaků s podrobně vykreslenými hloubnicemi
• Družicové a letecké snímky s vysokým rozlišením pro oblasti přístavů, kotvišť, vodních cest a navigačních orientačních bodů (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).
• Technologie automatického vedení umožňuje vyhledat pomocí všech dostupných map ideální trasu, která se vyhne všem překážkám - např. mělčinám, bójím a dalším (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).
• integrovaná vysocecitlivá GPS anténa, možnost připojení externí GPS antény pomocí BNC konektoru
• Možnost připojení radaru Garmin GMR 18HD (v případě použití radaru je možné zobrazit samostatnou radarovou stránku, není ale možné překrýt radarová data s mapovou stránkou)
• Vestavěný dvoufrekvenční sonar.
• Kompatibilní s námořní komunikační sítí NMEA 2000.
• ovládání v českém jazyce


Mapový plotter GPSMAP 720 neobsahuje v základní ceně podrobné námořní mapy, které je potřeba dokoupit samostatně. GPSMAP 720 využívá map formátu Bluechart G2 Vision na SD datových kartách.
Taktéž není v balení obsažena sonarová sonda,Pokryti a označení dostupných map je k dispozici na:
http://my.garmin.com/mapCoverage/coverage.faces?line=BlueChart+G2+Vision+Cards&country=en_US


Podrobné námořní mapy BlueChart G2 Vision předehrané na SD datových kartách je možné zobrazit na PC a použít pro plánování tras nebo zálohování dat zaznamenaných navigací s pomocí programu Garmin HomePort. Program Garmin HomePort je možné zakoupit samostatně jako příslušenství (objednací kód 010-11423-00).

 

Obsah balení :

 

• přístroj GPSMAP 720s
• stojánek pro upevnění na rovnou plochu
• napájecí a datový kabel
• český návod

potadlo.abz.cz