Kontakty

Garmin nüvi 550 Lifetime

na vyžádání
dostupnost produktu : 3 - 5 dnů

Garmin nüvi 550 Lifetime

Nechcete si kupovat zvlášť navigaci do auta a zvlášť pro turistiku? Jezdíte častěji autem a využijete hlavně hlasovou navigaci? Tak je tu nový model právě pro Vás!

Nüvi 550 Lifetime má podobu autonavigace, kterou si po jízdě uložíte do kabelky či kapsy u košile, podobně jako např. nüvi 200. Přesto je stavěná tak, aby odolala nárazu a byla vodotěsná. Ojedinělou výhodou mezi autonavigacemi je tedy právě voděodolnost.

Nüvi 550 Lifetime má nové uživatelské rozhraní – jednoduše si můžete zvolit aktuální režim (auto, kolo, chodec), který si dále upravíte podle sebe. V autě Vám najde nejkratší (nejrychlejší) trasu při výběru více průjezdních bodů, díky kompatibilitě s přijímačem dopravních informací nabízí rozšíření o toto příslušenství a po nahrání fotografií a přiřazení jejich souřadnic nabízí i tzv. fotonavigaci.

Pro použití venku disponuje funkcí “ Where Am I?“ (Kde se nacházím?), která umožňuje najít nejbližší nemocnici, restauraci apod. Dále si zvolíte přímo režim pro „chůzi“, který stačí nastavit jednou. Pro lepší využití venku je zde prodloužena výdrž baterií. Jednak samotná baterie (Li-Ion) vydrží až 8 hodin provozu a navíc se zde objevuje nová výhoda v podobě možnosti výměny této baterie (jako např. u mobilních telefonů).

Pro použití podrobnějších map, např. námořní BlueChart nebo topografických map, slouží microSD slot. Jako další funkce navíc můžete využít prohlížeč obrázků, hru Wherigo, uložení až 10 uživatelských tras, zabudovaný kompas, světový čas, kalkulačku, přepočet jednotek nebo podpor u Geocachingu a objevte spousty schovaných pokladů na www.geocaching.com.

Klady modelu nüvi 550 LIFETIME:
• nüMaps Lifetime™ CityNavigator® NT Europe, doživotní aktualizace map
• voděodolný přístroj
• podpora Geocachingu, zabudovaný kompas
• kompatibilita s RDS TMC přijímačem dopravních informací
• vyměnitelná baterie (Li-Ion)
• hlasová i textová navigace v českém jazyce
• navigační mapa 44 zemí Evropy v ceně (stav k 1/2011)
• navíc v ceně uliční a turistická mapa ČR
•služba Lifetime - doživotní bezplatná aktualizace map Evropy z edice CN - již žádné neaktuální mapy, až 4 ročně nové aktualizace připravené pro váš přístroj

Zápory modelu nüvi 550: • RDS TMC přijímač dopravních informací není součástí balení

Turistické mapy Topo Czech
V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

potadlo.abz.cz