Kontakty

Garmin Oregon 450 PRO Lifetime

na vyžádání
dostupnost produktu : 3 - 5 dnů

Garmin Oregon 450 PRO Lifetime

Oregon 450 PRO je ruční mapová turistická navigace s 3 "podsvíceným dotykovým displayem a napájením na dvě tužkové baterie s výdrží kolem 16 hod. Navigace obsahuje barometrický výškoměr či 3 osý elektronický kompas. Pro nahrání map slouží vnitřní paměť, kterou lze rozšířit vložením mikro SD karty.

Navigace je určena na toulky přírodou, vyhledávání keší neboli skrytých pokladů/schránek, případně pro jízdu na kole, lyžích či kolečkových bruslích a v neposlední řadě také na navigaci po silnici či na moři. Navigace má zvýšenou odolnost vůči prachu, špíně, vlhkosti. K orientaci poslouží přehledná turistická mapa se spoustou detailů, silnic, stezek, cyklostezek a orientačních bodů.

Díky vysoce citlivému GPS přijímači a zpřesňujícímu systému WAAS Oregon 450 PRO určí Vaši polohu rychle a přesně, a to i v prostředí s nižší viditelností na nebe. V hustém lese, v údolí, mezi vysokými budovami - Oregon 450 PRO je připraven Vám pomoci i zde a najít Vám cestu, kterou zrovna nejvíce potřebujete. V navigaci lze zaznamenávat trasu, rychlost, vzdálenost, tempo, výškový profil či data z externích čidel, která lze přenést a poté i vyhodnotit v PC. V PC lze pomocí softwaru Mapsource nebo Basecamp také předem připravit například trasu a přenést ji do navigace. To vše se také týká tzv. zájmových bodů ( POI body), na které se lze také nechat navigovat.

Oregon 450 PRO podporuje Geocaching.com GPX soubory pro stahování geocaching bodů a detailů přímo do Vašeho přístroje. Tímto Vám odpadá ruční zadávání souřadnic nebo jejich tisk. Jednoduše stáhnete soubory GPX do Vašeho přístroje a můžete začít hledat poklady. Malý a lehký Oregon je perfektním společníkem pro Vaše venkovní aktivity. Jinou možnost skýtá i hra Wherigo, kterou přístroj též podporuje.

K Oregonu 450 PRO lze bezdrátově připojit snímač srdeční frekvence HRM a snímač rychlosti/kadence šlapání GSC 10 (přístroj zaznamenává pouze kadenci šlapání). Dále můžete sdílet a bezdrátově přenášet Vaše body zájmu, trasy, cesty a geocaching body s dalším Oregonem nebo Dakotou. Nyní můžete poslat své oblíbené výlety Vašim přátelům. Sdílení dat je velice snadné - stačí dotknout se tlačítka "odeslat" pro přenesení Vašich dat a "přijmout" pro jejich následné přijetí.

Dalšími funkcemi Oregonu jsou např. stopky, kalkulačka, informace o Slunci a Měsíci, budík, kalendář. Přístroj Oregon 450 PRO pro naše zákazníky a prodejce dodáváme s předehranou mapou Topo Czech PRO na datové kartě microSD a s mapou Topo Czech PRO na CD.

Turistické mapy Topo Czech PRO:
V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech PRO se službou Topo Lifetime - doživotní bezplatnou aktualizací turistické mapy ČR ( po registraci turistické mapy TOPO Czech PRO jsou jako bonus k dispozici také mapy Atlas Czech, CYKLO Czech), která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty v měřítku 1:10tis km.. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech PROumožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

Parametry a specifikace:

Displej:
rozměry: 3,8 x 6,3 cm
rozlišení: 240 x 400 px
typ: 65000 color TFT
Dotyková obrazovka

Rozhraní:
USB

Paměť:
850 MB
slot na paměťovou kartu: microSD

Funkce a vlastnosti:
Bezdrátová technologie ANT
Autorouting
Elektronický kompas
Barometrický výškoměr
Geocaching mód
Outdoor GPS hry
Lov/ryby kalendář
Slunce/Měsíc info
Výpočet plochy
Prohlížeč obrázků

Rozměry:
5,8 x 11,4 x 3,5 cm

Hmotnost:
193 g

Obsah balení:
navigační přístroj Oregon 450
instalační CD TOPO Czech PRO
datová karta s mapou TOPO Czech PRO
registrační kód TOPO Czech PRO Lifetime - doživotní aktualizace map TOPO Czech PRO
datový kabel USB
držák s karabinou
návod k použití

Fotogalerie - Garmin Oregon 450 PRO Lifetime

potadlo.abz.cz