Kontakty

Garmin GPSMap 620 ADRIA

na vyžádání
dostupnost produktu : 3 - 5 dní

Garmin GPSMap 620 ADRIA

Přenosný, námořní mapový GPS plotter s dotykovým displejem o úhlopříčče 5,2" (13,2 cm).

 

GPSMAP 620 je první přenosnou navigací na trhu vůbec, která nabízí automatický výpočet trasy do cíle nejen po silnicích, ale i po hladině moře. Pokud do navigace zadáte ponor lodi a výšku stěžně, získáte trasy, které na moři vedou mimo mělčiny, nebezpečná místa a současně mimo nízké mosty nebo ostatní překážky. Naprostou samozřejmostí je možnost 3D pohledu nad i pod hladinou moře. Přístroj s dotykovým displejem o úhlopříčce 13,2 cm dokáže zobrazit i ty nejmenší mapové detaily. Díky podpoře navigace po silnicích a odolnosti proti prachu, vibracím a ponoření do vody o hloubce 1 metr na dobu 30 minut GPSMAP 620 bez potíží zvládá i navigaci v autě. Ovládání přístroje je včetně námořních funkcí plně v českém jazyce a při použití na souši je samozřejmostí hlasová navigace v češtině. V ceně námořní mapa BlueChart G2 Vision - 3D mapa severního Jadranu (oblast VEU452S)


Navigace na moři
Přístroj je plně kompatibilní s námořní mapou BlueChart g2. Plně podporuje mapy BlueChart g2 Vision - NMEA 0183 vstup a výstup, NMEA námořní konzola, DSC podpora, AIS
Automobilová navigace
Přístroj je kompatibilní se silničními mapou City Navigator NT. Má podporu hlasové navigace po odbočkách, Text-to-Speech – funkce hlasového oznámení názvů cest a míst, kterými projíždíte. Podpora přijímače dopravních informací.


Technické parametry:
Rozměry: 15.0 x 10.2 x 4.8 cm, velikost displeje 11.4 x 6.9 cm; úhlopříčka 5.2" (13.2 cm), rozlišení displeje: 800 x 480 pix., typ displeje: dotykový WVGA, hmotnost: 490.4 g, baterie: LiIon, životnost až 9 hodin provozu, odolnost proti vodě: IPX7, slot na SD karty.
Obsažené technologie: automatický výpočet trasy do cíle po silnicích a po moři, predikce přílivů/odlivů, 3D pohled rybím okem pod hladinu moře, 3D pohled z ptačí perspektivy.


Přístroj GPSMAP 620 pro naše zákazníky a prodejce dodáváme s předehranou mapou Topo Czech na datové kartě microSD a s mapou Topo Czech na CD.Turistické mapy Topo Czech
V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

 

Obsah balení:

 

• navigační přístroj GPSMAP 620
• instalační TOPO Czech
• podrobné 3D námořní mapy severu Jaderského moře (VEU452S) s podporou automatické navigace po vodní hladině
• registrační kód map
• USB datový kabel
• námořní držák s kombinovaným napájecím a datovým kabelem (bez koncovek)
• kryt na displej přístroje
• lithium-ion akumulátor
• AC adaptér
• návod k použití

potadlo.abz.cz